Kemalpaşa Arçelik Servisi

Kemalpaşa bölgesinde Arçelik Servis ihtiyaçlarınız için web sayfamızdan destek alabilir en kısa sürede size en yakın noktadaki Kemalpaşa Arçelik Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

0232 367 21 74

Kemalpaşa Arçelik Servisi İletişim

🌍 Kemalpaşa Arçelik Servis Adresi: Mehmet Akif Ersoy, 157/1. Sk. 11-5, 35730 Kemalpaşa/İzmir
📱 Kemalpaşa Arçelik Servisi Telefonu : (0232) 367 21 74
🛠️ Servis Türü : Özel Servis (Kemalpaşa Arçelik Yetkili Servisi değildir.)
⏰ Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Kemalpaşa Arçelik Servis Yorumu : 4.8 (✅ 326 Değerlendirme)
⌛ Ortalama Servis Süresi : 1 ~ 2 Saat Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 21.01.2024

Kemalpaşa Arçelik Servisi Hakkında

Kemalpaşa Arçelik Servisi hizmeti vermek amacıyla yola çıkan ve bu konuda yıllardır uzmanlık kazanan servis istasyonumuz uzun yıllar önce İzmir Kemalpaşa’da Özel Servis statüsünde kurulmuştur. Kurulduğu ilk günlerde küçük bir atölyede müşterilerinin talepleri doğrultusunda o günün şartlarındaki elektrikli ev aletlerini tamir eden işletmemiz müşterilerinde sağladığı güven ve kalite doğrultusunda her geçen yıl müşteri çevresini arttırmış önce daha büyük bir atölyeye geçmiş daha sonra servis araçlarını arttırarak Kemalpaşa’daki tüm köy mahalle semt ve bucaklara kaliteli teknik servis hizmetini ulaştırmıştır. Bugün Kemalpaşa Çarşı merkezli hareket eden ve Ulucak bölgesinde de mobil servis araçlarını bulunduran servisimiz günümüzdeki kaliteli ve nitelikli servis organizasyonunu geçmişte tasarladığı çalışma disiplinine borçludur. Teknik anlamda birçok kişiyi çıraklıktan ustalığa kadar yetiştiren iş verenlerimiz kendilerindeki teknik bilgi ve birikimi yeni nesillere aktarmış onunla da kalmayarak müşterilerle ilişki yönetimi ve pazarlama stratejileri konusunda da her bir çalışma arkadaşını bilgilendirmiştir. Bu sayede Arçelik Servisi Kemalpaşa ekipleri sahadaki tüm faaliyetlerinde belirli kriterler doğrultusunda hizmet vermiş bu kriterler neticesinde Arçelik elektrikli ev aletlerinin arızalanması durumunda ilk akla gelen servisler arasında olmuştur. Bugün halen geçmişteki müşterilerinin tamir işlemleriyle ilgilenen sadece Arçelik markalı ürünlerini değil diğer garantisi bitmiş ürünlerini de tamir eden servisimiz misyonunda belirlediği “müşteri değil dost kazanmak” ilkesine başarıyla ulaşmıştır. Önceliği hiçbir zaman ücret olmayan tüketicinin teknik sorununu çözüp hem kendisine teknik bilgi katmak hem de tüketicinin mağduriyetini gidermek desturuyla yolan çıkan Kemalpaşa Arçelik Teknik Servisi geçmişte olduğu gibi bugün de garantisi bitmiş ürünlere servis hizmeti sağlamakta kendisine başvuran müşterilerine en uygun fiyat politikalarında hizmet vermeye devam etmektedir. Geçmişten gelen yüklü birikimi ve günümüzde harmanladığı inovatif bakış açısıyla Kemalpaşa Servis istasyonumuz halen tüm teknik sorunlarınızda telefonlarınızı memnuniyetle beklemektedir.

Kemalpaşa Arçelik Servisi’nde Tamir Edilenler

Arçelik markasının bugün piyasada birçok elektrikli ev aleti bulunmaktadır. Yoğun bir üretim kapasitesine sahip olan Arçelik fabrikaları özellikle kullanıcıların istekleri doğrultusunda cihaz üretme konusunda ülkemizde sayılı başarılı endüstriyel işletmelerden birisidir. Bu nedenle beyaz eşya ve iklimlendirme sektöründe hatta diğer sektörlerde de Arçelik markasının diğer ürünlerini görebilmeniz mümkündür. Teknik Servisimiz ise piyasada en çok ürünleri barındıran markalardan biri olan Arçelik markasının garantisi bitmiş birçok ürününü Özel Servis statüsünde tamir edebilmektedir. Sadece tamirle kalmayıp aynı zamanda bunların montajını sökümünü bakımını ve yedek parça teminlerini de Kemalpaşa ilçesinde sağlayabilmektedir. Peki bu ürünler tam olarak nelerdir ? Öncelikle uzun yıllardır Kemalpaşa bölgesinde hizmet veren bir teknik servis işletmesi olarak bizim çalışma alanımız elektrikli ev aletleridir. Elektrikli ev aletlerinden kastımız Arçelik buzdolabı, Arçelik çamaşır makinesi, Arçelik bulaşık makinesi, Arçelik klima, Arçelik elektrikli süpürgelerdir. Bu ürünlerin tümünde servisimiz yaklaşık Kemalpaşa bölgesinde 39 yıldır tamir bakım onarım ve montaj işlemleri yapmaktadır. Bu nedenle süreç içerisinde birçok model ve marka gören servis çalışanları işindeki tecrübe ve birikimi doğrudan sizlere aktarabilmektedir. Peki bu ürünlerde sunduğumuz hizmetlere daha detaylı değinecek olursak hangi tür arızalarda bizlere başvurabilir veya servis talep edebilirsiniz?

Öncelikle Arçelik markalı buzdolaplarından başlamak istiyoruz. İzmir Kemalpaşa ilçesinde buzdolabı kullanım oranı oldukça yüksektir. Evlerinizdeki yemekleri hijyenik ve taze tutmanızı sağlayan Arçelik buzdolaplarının arızalanması durumunda Kemalpaşa Arçelik Buzdolabı Servisi çalışanları sizlere buzdolabı motor değişiminden gaz dolumuna kapı yönü değişiminden iç lamba temine kadar geniş bir teknik sahada yardımcı olmaktadır. Üstelik buzdolabı teknisyenlerimizin tümü aynı gün servis hizmeti verebilme olanağına sahiptir. Eğer sizde İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde oturuyorsanız ve Arçelik markalı buzdolabınız iyi soğutmuyor çalışmıyor su akıtıyor veya alarm veriyorsa Kemalpaşa Arçelik Servisi hizmeti sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir diğer ürünlerden olan ve yıkama grubunun en başlıca cihazlarından olan çamaşır makinesiyle devam etmek istiyoruz. Çamaşır makinesi özellikle kıyafetlerimizin hijyenik olması açısından oldukça önemli olup yoğun çalışma temposunda gündelik hayatımızı kolaylaştıran en önemli cihazlardan birisidir. Aynı zamanda Kemalpaşa bölgesindeki elektrikli ev aletleri kullanımında da tüketicilerin tercih ettiği cihaz türlerinin başlarında gelmektedir. Tabi bu cihazlar gün gelip yoğun kullanım sonucu veya uzun kullanımlar sonucu parça deformesi nedeniyle arızalanabilirler. Bu durumda uzman bir Arçelik çamaşır makinesi ustasına ulaşmak büyük önem arz etmektir. Çünkü yapısı gereği bu ürünler kolay tamir edilebilen cihazlar değildir. Burada yıllardır merdaneli çamaşır makinelerinden günümüzdeki dijital çamaşır makinelerine uzun bir süredir tamir eden personellerimizle ve tecrübemizle siz değerli müşterilerimizin Arçelik çamaşır makinelerinde meydana gelen kazan dönmeme rulman değişimi elektronik kart tamiri boşaltma pompası değişimi körük lastiği değişimi gibi birçok teknik el becerisi gerektiren durumlarda sizlere teknik destek sunuyoruz. Kemalpaşa bölgesindeki Arçelik çamaşır makinelerinizin arızalanması durumunda bizlere ulaşabilir Arçelik Servisi Kemalpaşa ekibinden servis randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Yıkama grubunun diğer ürünü olan ve mutfakta bizlere çok yardımı dokunan Arçelik bulaşık makinelerinden de bahsetmek istiyoruz. Arçelik markasının yine başarılı üretimlerinden olan ve Kemalpaşa’da hemen hemen her evde bulunan bulaşık makineleri de kolay kolay arıza yapmasalar da uzun kullanımlar sonucu veya sık karşılaşılan yanlış deterjan kullanımı sonucu arızalanabiliyorlar. Kemalpaşa Arçelik Servisi olarak bulaşık makinelerinizde meydana gelen tüm arızaları onarabiliyor üstelik tüm garantisi bitmiş modellerde sizlere aynı gün içinde en uygun yedek parça fiyatları çerçevesinde yedek parça sağlayabiliyoruz. Üstelik Kemalpaşa ilçesinde tamirini yaptığımız tüm Arçelik bulaşık makinesi çeşitlerinde 1 yıl boyunca tekrar aynı nedenden dolayı arıza yapması durumunda ücretsiz teknik servis hizmeti sağlıyoruz. İklimlendirme alanında da faaliyet gösteren Arçelik bu alanda iki cihaz türüyle öne çıkmaktadır. İlk olarak Arçelik klimalardan bahsedecek olursak bu ürünler bugün hem evlerde hem de kurumsal işletmelerde oldukça yoğun bir talep sonucunda kullanılmaktadır. Endüstriyel split salon tipi duvar tipi tavan tipi kaset tipi klimaların yoğun olarak kullanıldığı Kemalpaşa ilçesinde Arçelik Servisi Kemalpaşa ekiplerimiz tüm klima türlerinin montajını söküm işlemlerini bakımını ve tamirini garantisi bitmişse başarıyla yapabilmektedir. Eğer sizde yerel bölgenizde Arçelik klimanızın montajını veya sökümünü yaptırmak ya da klima bakım fiyatları kapsamında bilgi almak istiyorsanız Kemalpaşa için yerel telefon numarası olan 0232 367 21 74 numaralı telefon hattımızı arayabilirsiniz.

İklimlendirme alanındaki teknik servis hizmeti verdiğimiz ikinci ürün ise Arçelik kombilerdir. Arçelik kombiler verimli yakıt kullanımı ve üstün sıcaklık özellikleriyle yıllardır ev kullanıcılarının gönlünde taht kurmuş bir cihazdır. Bu cihazlar da diğer cihazlardaki sebebe bağlı olarak gün gelip arızalanabilmektedir. İşlevi gereği büyük önem arz eden Arçelik kombilerin arızalanması durumunda büyük mağduriyetler olmakta özellikle soğuk kış aylarında bu mağduriyetlerin etkisi daha da büyümektedir. Kemalpaşa Arçelik Servisi ise bu zorluklar karşısında tüketiciyi daha çok bekletmemek adına 2 adet mobil servis aracıyla sizlere haftanın 7 günü hizmet vermekte en uzman kadrosunu kapınıza kadar göndermektedir. Eğer sizde İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde Arçelik kombiniz için işinin uzmanı bir servis arayışı içerisindeyseniz teknik servis istasyonumuzu arayabilir en yakında bulunan servisimizden yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Arçelik Servisi Kemalpaşa: Güvenilir ve Hızlı Çözümler

Teknolojik cihazlar hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmişken, bu cihazların sorunsuz bir şekilde çalışması büyük önem taşır. Arçelik marka ürünlerinizi güvenle teslim edebileceğiniz Arçelik Servisi Kemalpaşa olarak, uzman kadromuz ve hızlı çözümlerimizle size en üst düzeyde destek sunmak için çabalıyoruz. Geçmişte edindiğimiz misyon ve vizyonlarımızı geleceğimizde şekillendiriyor bu doğrultuda çalışmalarımızı devam ettirmek suretiyle profesyonel kadrolarımızla sizleri teknik sorunların çözümünde buluşturuyoruz. Tüm bunları yaparken müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız sürekli güncel eğitimlerle personelini geliştirmekte siz değerli müşterilerine daha adil fiyat politikası ve şeffaf servis süreci adına çalışmalarını şekillendirmektedir. Böylece en profesyonel şekliyle Kemalpaşa ilçesinde servis organizasyonunu şekillendiren teknik servis işletmemiz bu sayede en hızlı çözümleriyle sizleri arızalı cihazlarınızla çok fazla bekletmemektedir. Üstelik atölye merkezinde bulunan yeni teknik ekipmanları ve donanımlı teknik servis araçlarıyla Ulucak bölgesinden Armutluya kadar geniş bir servis ağında aynı gün içerisinde servis hizmeti verebilmekte ve yedek parça sağlayabilmektedir. Eğer sizde Kemalpaşa bölgesinde sizlere güvenilir ve hızlı çözümler sağlayacak bir Arçelik Servisi arayışı içerisindeyseniz 0232 367 21 74’ü gün içinde arayabilir teknik servis organizasyonumuzun kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Kemalpaşa Arçelik Teknik Servisi 39 yıllık birikimi ve geniş müşteri portföyü kurumsal bakış açısı ve yenilikçi hizmetleriyle telefonlarınızı beklemektedir.

Profesyonel Çalışanlarıyla Kemalpaşa Arçelik Servisi

Güvenilir ve hızlı çözüm sunan Arçelik Servisi Kemalpaşa bugünlere kadar gelen servis serüveninde her zaman işinin profesyonelleriyle çalışmayı tercih etmiştir. Profesyonel bir teknik elemanın maliyeti işletmeler için gider olarak fazla da olsa getirisi de bir o kadar yüksektir. Çünkü personelleriniz sizin müşterilerinizin karşısına çıkan yüzünüzdür. Bir temsilciniz niteliğinde çıkan bu personelleri iyi eğitmek ve donatmak da işletmeye düşen görevdir. Bu görev bilinciyle uzun süredir personellerimizi cihazların teknik şemaları konusunda bilgilendiriyor daha eski çalışanların bilgi ve tecrübelerini aktarmaları hususunda ehemmiyet göstererek personellerimizi geliştiriyoruz. Aynı zamanda müşteri ilişkileri yönetimi satış ve pazarlama konularında eğitiyor böylece gerekli sertifikaları edinmelerini sağlayarak sektörde daha sürdürülebilir bir çalışma ortamı oluşturuyoruz. Çünkü profesyonel çalışanlar bir işletmede kalite ve güveni tek çatı altında buluşturabilir ve bu çatı altında birçok müşteriyi sadakatle bağlayarak kazancınızı arttırabilir düşüncesindeyiz. Bunun içinde Kemalpaşa’nın yerel halkına hizmet verirken usta - çırak hiyerarşisinde yetişen personellerimizin kabiliyetleri konusunda hassas davranıyoruz. Kısacası Kemalpaşa Arçelik Servisi hizmeti noktasında en mükemmel servis deneyimini yaşatabilmek adına özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyor geleceğimize umutla bakarak Kemalpaşa’da profesyonel çalışanlarımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kemalpaşa Arçelik Servisi’ne Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

Öncelikle Kemalpaşa Arçelik Servis ekibimize ulaşmak oldukça kolaydır. 0232 367 21 74 numaralı telefon hattımızı arayarak en kısa sürede müşteri danışmanına bağlanabilir Özel Servis statüsünde hizmet veren teknik ekibimize ulaşarak servis randevunuzu oluşturabilir ve bizlere ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaştığınız taktirde iletişim bilgilerinizi alan servis personelleri Kemalpaşa’daki en yakın servisin tarafınıza yönlendirmesini sağlayacaktır. Maksimum 2 saat içerisinde kapınıza kadar gelecek olan servis ekipleri ilk önce arıza tespiti işlemlerine başlayacak ardından arızanın nedeni çözümü ve maliyeti konusunda sizleri bilgilendirerek ilk aşamayı tamamlayacaklardır. Kabul etmeniz durumunda ikinci aşamaya geçerek yerinde onarım işlemlerine başlayacaklar ve sürecin sonunda çalışır durumda cihazınızı sizlere teslim edeceklerdir. Arçelik Servisi Kemalpaşa ekiplerine ulaşmanız dahilinde sürecin tümü bu şekilde işleyecek ve cihazınızın tamir işlemlerine başlanması ile birlikte bizlere ulaşma süreciniz sonlanacaktır.

Sonuç olarak Kemalpaşa Arçelik Servisi ile iletişime geçmek için 0232 367 21 74’ü aramanız yeterlidir. Gerekli yönlendirmeler Özel Servis personelleri tarafından yapılacaktır.