Bornova Arçelik Servisi

Değerli Arçelik kullanıcısı web sayfamıza hoşgeldiniz. Arçelik ürünleriniz için Bornova bölgesinde Özel Servis talebinde bulunmak isterseniz iletişim numalarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

0232 367 21 74

Bornova Arçelik Servisi İletişim

🌍 Bornova Arçelik Servis Adresi: Erzene, 456. Sk., 35040 Bornova/İzmir
📱 Bornova Arçelik Servisi Telefonu : (0232) 367 21 74
🛠️ Servis Türü : Özel Servis (Bornova Arçelik Yetkili Servisi değildir.)
⏰ Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Bornova Arçelik Servis Yorumu : 4.6 (✅ 296 Değerlendirme)
⌛ Ortalama Servis Süresi : 1 ~ 2 Saat Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 21.01.2024

Bornova Arçelik Servisi | Hizmet Kapsamı

Değerli Arçelik tüketicileri web sayfamıza hoşgeldiniz. Bu makalede bahsedilecek konu Bornova bölgesinde yıllardır garantisi bitmiş Arçelik ürünlere Özel Servis hizmeti sunan teknik servisimizin hizmet kapsamı hakkında olacaktır. Bu konu hakkındaki en detaylı bilgiyi edinmek isterseniz bu makalenin sizlere yardımcı olacağını düşünüyoruz. Dilerseniz makalemizin ana konusu olan “Bornova Arçelik Servisi Hizmet Kapsamı” konusuna başlayalım.

Öncelikle beyaz eşya sektörü sanayi kolları arasında oldukça değer gören aynı zamanda zor bir sektördür. Teknik el becerisi gerektiren bu sektörde üretim ve teknik servis faaliyetleri birbirine paralel ilerleyen aynı zamanda her daim gelişen iki farklı iş koludur. Bu iş kolunda bugün üretici birçok fabrika rol oynamakta olup bu alanda başarılı markalar arasında sayılan Arçelik ise kendi sektöründe hatırı sayılır bir yere sahiptir.

Bizler de yıllarını beyaz eşyaların tamirine vermiş bir firma olarak tamamen markalardan bağımsız Arçelik gibi Bosch ve diğer markalara Özel Servis hizmeti veren bir teknik servis kuruluşuyuz. Hizmet kapsamımızda Bornova bölgesi için garantisi bitmiş Arçelik markalı çamaşır makinesi bulaşık makinesi klima buzdolabı elektrikli süpürgeler yer almaktadır. Bu ürünlerde yıllardır müşterilerimizin talepleri doğrultusunda garantisi satış sona ermiş ama ürünlerini de halen kullanmaya devam etmek isteyen bu konuda dışarıdan bağımsız bir servisten teknik servis hizmeti almak isteyen kullanıcılar süreç içerisinde müşteri portföyümüz olmuş bu sayede Bornova’nın birçok noktasında Arçelik ile beraber bir sürü markanın ürünlerini tamir ederek ve hizmet kapsamımızı geliştirerek günümüze kadar gelen işinde uzman bir Bornova Arçelik Servisi hizmeti verebilecek teknik servisler arasında yerimizi almış bulunmaktayız. Hizmetlerinde her daim yeniliği benimseyen ve bu çalışma disiplini neticesinde şekillenen servisimiz bugün evlerinizde kullandığınız Arçelik buzdolaplarınızın tamirinde bulaşık makinelerinizin yedek parçasında çamaşır makinelerinizin onarımında elektrikli süpürgenizin parça değişimi gibi birçok teknik alanda kazandığı tecrübe ve birikimi uzman kadroları eşliğinde ve sağlam servis organizasyonuyla Bornova’nın tüm bölgelerinde sizlere mesai saatleri içerisinde ulaştırmaktadır. Donanımlı teknik servis araçları geniş yedek parça stoğu ve geçen yıla oranla %44 arttırdığı servis kapasitesiyle her geçen gün daha da büyüyen teknik servisimiz bugün sizleri de müşteri portföyüne katabilmek adına sürdürülebilir çalışmaları desteklemekte kendi personelleriyle birlikte her geçen gün Arçelik ürünlerde kazandığı teknik bilgi ve birikimi usta çırak hiyerarşi çerçevesinde diğer çalışma arkadaşlarına aktararak Bornova’da iyi bir teknik konuma sahip Arçelik Servisi arasında yer almayı amaçlamaktadır. Bu nedenle her geçen gün hizmet kapsamını genişletmekte Arçelik Servisi Bornova ihtiyaçlarında Özel Servis statüsünde tercih edilen teknik servis firması olmak adına 39 yıllık birikimini yenilikle harmanlayarak sahadaki teknik servis çalışmalarına katmaktadır. Eğer sizde Arçelik ev aletlerinden herhangi bir ürüne sahipseniz ve Özel Bornova Arçelik Servisi hizmetinden tamamen markalardan bağımsız şekilde yararlanmak ve servis istasyonumuzdan teknik destek almak istiyorsanız bizlere iletişim bilgilerimizde yer alan 0232 367 21 74 numaralı yerel Bornova hattından ulaşabilirsiniz. Sizlere geniş nitelikli ve tecrübeli personellerimiz ve hizmetlerimizle iyi bir teknik servis süreci yaşatacağımıza inanıyor telefonlarınızı ve teknik sorunlarınızı çözüme kavuşturabileceğimiz inancıyla telefonlarınızı bekliyoruz.

Servis Hizmeti Verilen Arçelik Ürünler

Arçelik markasının bugün birçok ürün çeşidi piyasa da bulunmakta ve tüketiciler tarafından kullanılmaktadır. Piyasadan gelen veriler ve gözlemlere göre en çok kullanılan cihazlar arasında Arçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, elektrikli süpürge, fırın gibi cihazlar kullanıcıların en çok tercih ettiği elektrikli ev aletleri arasındadır. Nitekim bu Bornova bölgesindeki elektrikli ev aletleri kullanıcıları içinde benzer bir durumdur. Bu nedenle bu cihazların teknik sorunlarında kendilerini geliştirmiş ve yetiştirmiş teknik personeller kullanıcılara daha yardımcı olmakta ve piyasa da bu servis istasyonlarına daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. Markalardan bağımsız ama kaliteli Özel Servis sloganıyla yola çıkan işletmemiz ise Bornova Arçelik Servisi hizmetinde yukarıda saydığımız ürünlerin tamiri konusunda tamamen kendini yetiştirmiş en genci 10 senedir deneyimli olan usta ve teknisyenlerden oluşmaktadır. 4 Servis aracıyla Bornova bölgesine hitap eden böylelikle gün içinde maksimum 2 saat bekleten servisimiz teknik servis sürecinde en iyi zaman yönetimiyle karşınıza çıkmaktadır. Sizde Arçelik buzdolabınızın için buzdolabı tamircisi çamaşır makineniz için çamaşır makinesi tamircisi bulaşık makinenizin için bulaşık makinesi tamircisi veya klimanız için uygun bir servis arayışı içerisindeyseniz Bornova bölgesindeki Arçelik Servis hizmeti sunan servis istasyonumuz geniş hizmet ağı sayesinde sizlere gün içinde yardımcı olacaktır.

Bornova Arçelik Servisi | Teknik Servis Süreci

Arçelik Servisi Bornova bölgesinde alınabilecek önemli bir hizmet olup bu hizmet esnasında kullanıcının istekleri doğrultusunda hareket etmek bir servisin kalitesi açısından oldukça önemli bir unsurdur. Çünkü elektrikli ev aletleri yapıları gereği kolay taşınabilen ve kolay tamir edilebilen cihazlar değildir. Bu nedenle tüketiciler için buradaki en önemli unsur servis sürecinde sorunsuz bir tamir süreci yaşamak ve en uygun maliyetle sorunun çözüme kavuşabilmesidir. Aynı zamanda günümüz koşullarında birçok müşterimiz gündelik hayat içerisinde yoğun bir iş hayatına sahip olduğu için burada servis randevu saatleri ile müşterilerin müsait olduğu zaman aralığını ayarlamak oldukça önemlidir. Bornova Arçelik Servisi hizmeti sunan servis istasyonumuz ise bunun için birtakım çözümler geliştirmiştir. Örneğin randevulu servis hizmetini Arçelik kullanıcılarına Bornova bölgesinde sunmuştur. Peki nedir randevulu servis ? Öncelikle Bornova bölgesinde oturan ve Arçelik ürünün arızası dahilinde bizleri tercih eden müşterilerimiz gün içerisinde teknik servis hizmeti almak istedikleri saatleri kendileri seçebilirler. Bu sayede gün boyu evlerinde veya iş yerlerinde servisin ne zaman geleceği konusunda tereddütte kalmadan istedikleri saatler dahilinde servis personellerini çağırabilirler. Böylelikle gün içerisindeki diğer işlerine yoğunlaşabilir teknik servis gelecek diye bütün günlerini servis bekleyerek geçirmezler. İkinci olarak teknik servis sürecimizde Arçelik beyaz eşyalarınızın hemen tamir edilmesi için araçlarımızda buzdolaplarının çamaşır makinelerinin bulaşık makinelerinin klimaların ve elektrikli süpürgelerin hazır ve en çok ihtiyaç duyulan yedek parçaları bulunmaktadır. Evinize veya iş yerinize gelen ustalar veya teknisyenler arıza tespiti sonrası eğer cihazın bulunduğu konumda tamir mümkünse sizi hiç kaparo veya yedek parça beklemekle uğraşmayıp direkt araçtan ilgili yedek parçayı temin ederek tamir sürecini orada sonlandırırlar. Böylelikle siz cihazınızı aynı gün içerisinde kullanarak zamandan tasarruf etmenize olanak sağlarlar.

Özetle servis istasyonumuz Bornova Arçelik Servisi hizmetinde teknik servis sürecini olabildiğince kısa sürede tamamlamaya çalışarak hizmetlerini sürdürür.

Bornova’da Müşteri Odaklı Yaklaşım

Gelişen sanayi dünyasında zamanın getirdiği ve kazandırdığı en önemli terminolojik terimlerden biri de güven oldu. Günümüzde bir firmaya bir teknik servise hatta gündelik hayattaki en basit iş olgusunda bile güven en önemli unsurlardan biri haline geldi. Çünkü güven bir firmayı müşteriye bağlayan firmayı da müşteriye sadakatli kılan önemli bir soyut kavramdır. Bornova Arçelik Teknik Servisi sunan bizler de bu mantalite ve bakış açısıyla öncelikle müşterilerimize her zaman adil ve şeffaf fiyat politikasıyla hizmet vereceğimizi kendimize misyon edindik. Böylelikle bunu müşterilerimize uzun bir teknik servis serüveni boyunca yansıtmayı başardık ve bugün Bornova bölgesinde ilk tercih edilen Özel Beyaz Eşya Servisleri arasındaki yerimizi aldık. Kazandığımız bilgi ve birikimi dürüstlükle harmanlamamız nedeniyle 2024 yılı itibariyle en geniş müşteri portföyümüze ulaşmış durumdayız. Bugün bireysel ve kurumsal birçok tüketiciye elektrikli ev aletleri sektöründe hizmet veren Arçelik Teknik Servisi Bornova hizmetlerinde tanınan hatta diğer markalar için de tercih edilen servisimiz müşteri odaklı yaklaşımı kaliteli personelleri donanımlı atölye merkezleriyle bu bakış açısı ve çalışma disipliniyle siz değerli Bornova halkına hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Bornova Arçelik Servisi’nde Özel Servis Avantajları

Genel de biz Özel Servislere diğer servis türlerine göre bazen daha önyargılı bakıldığı olabiliyor. Tabi bu servis tercihi kullanıcıdan kullanıcıya değişmekte olup bizler bugün Arçelik Servisi Bornova teknik servis hizmetinde özel servis tercih etmeniz halinde sizlere sağlayabileceğimiz avantajlardan bahsetmek istiyoruz. Bunları bir liste halinde ve kısa açıklamalarla sizlere sunacak olursak :

• Daha Hızlı Arçelik Servis Hizmeti

Bizler daha küçük bir müşteri portföyüne ve sadece tamir odaklı bir çalışma prensibine sahip olduğumuz için gün içindeki Arçelik Teknik Servis ihtiyaçlarınıza daha kısa sürede yanıt verebiliriz.

• Daha Esnek Arçelik Servisi Randevuları

Diğer servisler bazen daha belirli saatlerde hizmet sunabilirler Özel Servislerde ise daha esnek çalışma saatlerine sahip oldukları için sizin istediğiniz saatlere Bornova bölgesinde daha rahat uyum sağlayabilirler.

• Geniş Bornova Servis Ağı

Bornova bölgesindeki bilinen her noktaya aynı gün içinde servis hizmetimiz mevcuttur. Örneğin Altındağ Yeşilova Erzene Kazımdirik İnönü Atatürk Mahallesi Evka 3 Evka 4 Naldöken gibi en çok ikamet edilen tüm mahallelere en geç 2 saat aralığında servis hizmeti sunabilmekteyiz.

• 1 Yıl Parça Garantisi

Sunulan Bornova Arçelik Teknik Servis hizmeti sonucunda değiştirilen veya tamir edilen bir parça mevcutsa bu parçaya 1 yıl boyunca tekrar arızalanması durumunda garanti sunarız. Tekrar arızalanması durumunda ise servis istasyonumuzdan 12 ay boyunca ücretsiz destek alabilirsiniz.

Sonuç olarak Özel Servis statüsündeki hizmetlerimizde her daim avantajlarımızla diğer servislerden ayrılmak ve tercih edilen servisler arasında olmak için müşteri odaklı yaklaşımlarımızı sürdürüyoruz. Sizde avantajlarımızdan faydalanmak için Arçelik Servis ihtiyaçlarınızda bizleri tercih edebilirsiniz.

Bornova Arçelik Servisi 2024 Servis Ücretleri

Genel de her yıl sonunda tüketicilerin en merak ettiği soruların arasında “Bornova Arçelik Servisi 2024 servis ücreti ne kadar?” sorusu oluyor. Bu konuda da müşterilerini düşünen servis istasyonumuz cihaz türüne göre değişkenlik gösteren fiyatlarını 250₺ ile 350₺ arasında belirlemiş olup en uygun fiyatlar çerçevesinde servis ücretlerini şekillendirmektedir. Detaylı bilgi ve teknik servis talebi için Bornova ofisi telefon numarası olan 0232 367 21 74 numaralı telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Nasıl Servis Talebinde Bulunabilirsiniz ?

Bornova Arçelik Servisi talebinde bulunmak istiyorsanız öncelikle 0232 367 21 74’ü aramalısınız. Özel Servis istasyonumuzun sizlere randevu esnasında soracağı birkaç soru olacaktır. Bu sorulardan biri cihazınızı kullanım süreniz ve ne sorun yaşadığınız hakkında olacaktır. Ardından eğer teknik sorun telefonda çözümlenebilecek kadar basit bir arızaysa sizleri yönlendirecek yok eğer ciddi bir arıza ise sizlerden adres servis hizmeti almak istediğiniz saatleri ve cihazınızın türünü (örneğin buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi klima veya elektrikli süpürgem için tamir hizmeti almak istiyorum demeniz yeterlidir.) soracaklardır. Bu bilgilerden sonra sizlere servisin geleceğin saatleri bildirecek muhtemel arızayı ve maliyeti konusunda telefondan eğer arıza tespiti mümkünse sizlere ileteceklerdir. Böylelikle servis talebinde bulunma sürecini tamamlamış olacaksınız. Bundan sonraki süreç Bornova bölgesinde sizleri ziyaret edecek olan ve cihazınızda arıza tespiti yapacak servisimizin süreci yönlendirmesine göre değişecektir.

Sonuç olarak “Nasıl Servis Talebinde Bulunabilirsiniz?” sorunuzun cevabı 0232 367 21 74’lü numarayı arayarak Özel Bornova Arçelik Servisi talep edebilirsiniz şeklinde olacaktır.