Balçova Arçelik Teknik Servisi

Balçova/İzmir bölgesinde Arçelik etiketli garantisi bitmiş beyaz eşyalarınız için Özel Servis yardımı alabilir en kısa sürede size en yakın noktadaki Balçova Arçelik Servis hizmeti sunan tamir ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

0232 367 21 74

Özel Balçova Arçelik Servisi Kısa Bilgiler

Günümüzde herkesin her an acil bir şekilde beyaz eşya konusunda teknik servise ihtiyacı olabilir.Bu durumda en yakındaki servisin iletişim bilgilerine kısa öz ve net bilgilerle ulaşmak isteyebilirsiniz.Bizler bugün gördüğümüz kadarıyla birçok tüketicinin ilgili makale ve yazıları okumak yerine direkt servisle iletişime geçecek iletişim bilgilerini edinmek istediğini görüyoruz.Bu nedenle aşağıdaki tabloda yer alan Balçova Arçelik Servis bilgileriyle sizlere kısa en net iletişim adres ve telefon bilgilerini sunuyoruz.Daha fazla detaylı bilgi içinse aşağı inerek uzun yazılarımızı okuyabilir veya teknik servis telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Teknik Servis Bölgeleri : Üçkuyular,İnciraltı,Fahrettin Altay,Teleferik
Balçova Arçelik Servisi Telefonu : (0232) 367 21 74
Servis Türü : Özel Servis (Sadece garantisi bitmiş ürünlere bağımsız Özel Servis hizmeti sağlar.)
Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
Servis Yorumu : 4.7 (124 Değerlendirme)
Ortalama Servis Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
Güncellenme Tarihi : 07.01.2023

Beyaz eşya sektörü teknolojinin en hızlı geliştiği sektörlerden biridir.Genelde gelişmiş ülkelerin rol oynadığı bu sektörde ülkemizde oldukça önemli bir konumda yer almaktadır.Bugün tüketicinin evinden eksik olmayan elektrikli ev aletleri günlük ev içi yaşam konforunu arttırmakta adeta tüm ev işlerini düzene sokmaktadır.Tabi beyaz eşya elektroniğinde birçok marka ürünleriyle boy gösterdiği gibi Arçelik markasının da birçok kullanıcısı mevcuttur.Özellikle üretilen sağlam buzdolapları çamaşır makineleri bulaşık makineleri ve diğer ürünleri sayesinde müşterilerinden hep beş yıldız almış Arçelik,sektördeki yerini ve kalitesini korumaya devam etmektedir.Sonuç olarak bugün Balçova ilçesinde de bu kaliteden ve inovatif teknolojiden dolayı birçok kişi Arçelik etiketli beyaz eşyaları kullanmakta ve ihtiyaçlar doğrultusunda bayi mağaza veya satış noktalarına giderek yenilerini tercih etmektedirler.Tabi bu üst düzeyde kullanım sonucu ürünlerin arızalanması durumunda teknik servislere olan ihtiyaçta artabiliyor.Özellikle kullanım esnasında meydana gelen hatalar veya başka sebeplerden dolayı tüketiciler en yakın teknik servisle veya Balçova Arçelik Servisi hizmeti kapsamında iletişime geçmek isteyerek ilgili mağduriyetin giderilmesini talep edebiliyorlar.

Bu tamamen haklı bir talep olup beyaz eşya sektörünün gelişmesi kadar aynı paralel de teknik servis endüstrisinin de gelişmesi gerekmektedir.Çünkü bu alanda doğabilecek memnuniyetsizlikler ve mağduriyetler üst düzeylere varabilmektedir.Bizler 30 yılı aşkın bir süredir bu sektörün içerisinden gelen bir işletme olarak gözlemlerimize göre üründe sağlanan memnuniyet kadar teknik servis memnuniyetinin de büyük önem arz ettiğini fark ettik.Bizler de bunun için yıllardır teknik alanda müşteri hizmetleri sunarken servis akışımızı tamamen dürüst ve şeffaf hamlelerle yönlendiriyor bu kapsamda misyon ve vizyonlarımızı şekillendiriyoruz.Daha detaya inecek olursak bizler Balçova bölgesinde garantisi bitmiş tüm markaların etiketine mensup beyaz eşyalara tamamen markalardan bağımsız Özel Servis hizmeti veren bir teknik servis işletmesiyiz.Bu nedenle bünyemizde biriken tecrübemize çok güveniyoruz.Çünkü bilgi düzeyimiz sadece Arçelik etiketli ürünlerle sınırlı olmayıp diğer Bosch Samsung Vestel gibi beyaz eşyaların da yine garantisi bitmişse tamir hizmeti verebiliyoruz.Balçova Arçelik Servisi hizmeti esnasında ise sizlere çeşitli testlere ve sınavlara tâbi olan usta ve teknikerleri yönlendiriyoruz.

Aynı zamanda teknik olarak edindiğimiz bilgileri eski usül de devam eden usta çırak hiyerarşisi bünyesinde aktararak sektöre nitelikli beyaz eşya servisi personeli kazandırma amacı içindeyiz.Verdiğimiz tüm Arçelik Servisi Balçova teknik yardım hizmetleri esnasında müşteri hizmeti konusunda dikkat ediyor garantisi biten üründe değişen yedek parçaya 1 yıl boyunca garanti veriyoruz.En uygun fiyatlar çerçevesinde tüm bunları yapabilmek için sadece işinde "ustalar" ile çalışıyor minimum tekrar maksimum memnuniyet ve kazanç hedefi doğrultusunda ilerliyoruz.Eğer sizde Balçova bölgesinde oturuyorsanız ve garantisi artık bitmiş eski çamaşır makineniz bulaşık makineniz buzdolabınız veya klimanız mevcutsa bu ürününüzü de işini iyi bilen size çok masraf çıkarmadan aynı gün en kısa süre içerisinde tamir edebilecek bir Özel Teknik Servis arıyorsanız bizler ekonomik fiyat,garantili hizmet avantajlarımızla sadece Arçelik markası değil garantisi bitmiş tüm beyaz eşyalarınızın arızalarını kısa sürede çözüme kavuşturmak için sizlere yardımcı olabiliriz.

Tamiri Yapılan Ürünler

Sık Sorulan Sorular - Balçova Arçelik Servisi

Balçova Arçelik Servis ücreti ne kadar ? Özel Servis olarak servis ücretlerimiz garantisi bitmiş cihazınızın türüne bağlı olarak değişim gösterse de ortalama 100 ₺ ile 200 ₺ aralığındadır.En net servis ücretleri hakkında bilgi edinmek için (0232) 367 21 74'ü arayabilirsiniz.
Balçova Arçelik Servis telefon numarası nedir ? Eğer Balçova/İzmir bölgesinde garantisi bitmiş ürün için Özel Servis hizmeti almak istiyorsanız (0232) 367 21 74 numaralı hattı arayabilirsiniz.
Teknik Servis saat kaça kadar açık ? Balçova Arçelik Servis hizmetimiz hafta içi akşam 21:00'a kadar sürmektedir.Bu süreye kadar arıza kaydınızı oluşturup teknik yardım alabilirsiniz.
Arçelik buzdolabı motor değişimi ne kadar ? Buzdolabı motorlarının fiyatları cihazınızın modeline litresine ve hacmine göre değişmektedir.Bu bilgileri sağlamanız doğrultusunda bizlere ulaşırsanız ekiplerimiz sizlere en net fiyat bilgisini garantisi bitmiş cihazınız için verecektir.
Arçelik klima bakımı ücreti ne kadar ? Klima bakım ücretleri cihazınızın duvar tipi salon tipi btu ve gücüne göre değişmektedir.En net fiyat bilgisi için lütfen iletişim bilgilerinden ulaşınız.
Balçova Arçelik Servisi
Halen sorularınız mı var?

Arçelik etiketli garantisi bitmiş tüm beyaz eşyalarınız kapsamında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için (0232) 367 21 74 numaralı ofis hattımızı arayabilir Balçova/İzmir bölgesinde teknik servis yardımı alabilirsiniz.