Arçelik Çigli Servis

Çiğli Arçelik Servisi Mesai Saatlerimiz Dahilinde alanında uzman kadrosu ile teknik destek sunmaktadır.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda servis gerektiren arızalar , cihazınızda hiç bir tepki almıyorsanız,cihazınızda soğutma yoksa,buzdolabınızda iç kısımlarda su akıtmalar başladıysa ve alt Bölümde soğutma yoksa servisimize 0232 262 62 81 numaradan ulaşabilirsiniz.

Arçelik Çamasır Makinesi Servisi

Makinenizde arızaların başında ; tanburun dönmemesi,çamaşırları ıslak cıkarması,çamaşırları sıkma esnasında ses yapması veya cihazınızın belirli arıza kodlarını göstermesi servis gerektiren hususlardır. İletişim:0232 262 62 81

Arçelik Bulasık Makinesi Servisi

Çiğli Arçelik Servisleri olarak,makinanız bulaşıklarınızı kirli çıkarıyorsa,cam aksamlarda çizikler oluyorsa,bulaşıklarınızda ıslak Ve lekeler varsa,yıkamaya başlamıyorsa bizimle iletişime geçebilirisiniz.0232 262 62 81.

Arçelik Klima Servisi

Çiğli'de Arçelik Klimanız ısıtmıyor kumanda etmiyorsa,soğutmuyor,su akıtıyor,ve sigorta attırıyorsa,bakım gerektiyorsa,uzman teknisyenlerimizi aynı gün yönlendiriyoruz.Bizlere 0232 262 62 81. numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

''Çigli'de Arçelik Servisi''0232 262 62 81

Çiğli Servisi İzmir Arçelik bünyesinde uzman ekibi donanımlı servis araçları arıza yapan buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,klima cihazlarınızda bize:0232 262 62 81'den ulaşabilisiniz

Mesai Saatlerimiz Dahilinde Teknik Destek

Çiğli Servisi Arçelik 0232 262 62 81
Çiğli Arçelik Servisi Aynı Gün Arıza Tespiti
Çiğli'de Hızlı Servis İste0232 262 62 81
Çiğli Arçelik Servisleri Resmi

Arçelik Çigli Servisleri: 0232 262 62 81

Sanayileşme devrimi ile yaşamımızda başlayan değişim hız kesmeden sürüyor. Bunun yanında evimizde kullanmaya başladığımız yardımcı,"elektrikli ev aletleri" olan buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi , hayatımızda oldukca yer tutmakdadır.Bizler merak ettik mi kullanırken elektrikli ev aletlerini yeterince bilerek mi kullanıyoruz ? Unutmayalım ki zamanla yardımcı olsalar da,kullanmaya bağlı bu cihazların belli bir süresi var.Elektrikle çalışan bu cihazlarımız elektriğin olmadığı bir Ortamda hiç Bir fonksiyonları kalmıyor.Elektrik yaşam alanımızın vazgeçilmezi ama bilelim ki elektrikle güç bulan bu cihazlarımızın arızalanmasındada elektrik büyük bir rol almakta.Bu nedenle bizler ne kadar önemsemesek de cihazlarımızın ilk kurulumlarında elektrik bağlantılarını kontrol ettirelim.

Kendi evlerimizde bize her daim yardımcı olan cihazlarımıza sahip olurken ödediğimiz maddi ödenek cihazlarımızın değerini arttırıyor.Tüketiciler olarak kurulumu yapılan elektrikli ev aletlerimizin kullanma klavuzlarını okuyalım.Tabiri caizse kulaktan dolma söylentilerle cihazlarımızı kullanmayalım ve yüksek bedeller ödeyerek aldığımız elektrikli ev aletlerimizi arızasına neden olan sebeplerin en önemlisini yanlış kullanmaların neden olduğunu biliyor musunuz ?

Modern dünyanın yaşam alanını dolduran bu dayanıklı tüketim malları veya diğer bir ismi olan Beyaz Eşyalar hayatımızın küçük bir kısmını doldururken aslında vazgeçilmez olduğunu arıza yaptıklarında fark ediyoruz.Biz insanlar olarak yaşam alanımızın büyük kısmında yer alan cihazlarımızı arızaları esnasında işinde uzman teknisyenler tarafında müdahalesine izin verelim.Aksi dahilinde geri dönüşü zor olan başka sorunlarla karşılaşabiliriz.

Çigli Servisi:0232 262 62 81

Arçelik Beyaz Esya Klima Servisi:0232 262 62 81

Çiğli Arçelik Servisi Blog Resmi

ARÇELİK HİZMETLERİ

Çiğli Arçelik Servis,Arçelik markasının özel servisidir.Müşteri talebi doğrultusunda hizmet vermektedir.Kesinlikle Arçelik firmasıyla ilgisi yoktur.İzmir'in tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız özel servisin verdiği tüm sorumlulukları yerine getirmek için her geçen gün kendini yeniliyor.Donanımlı araçlarımız konusunda uzman teknisyenlerimiz,artık yerinde müdahale ederek sorun çıkaran elektrikli ev aletlerinize aynı gün çözüm buluyor.

Çiğli Arçelik Servis Blog Resmi

ÇİĞLİ ARÇELİK & BEKO SERVİSİ

Günümüz teknolojisinde ilerlemenin ivme kazandığı,yaşantımızda,baş döndürücü gelişmelerin beyaz eşya klima sektöründe de hız kesmeden devam etmektedir.Arçelik İzmir Servisi,İzmir'de kapsama bölgesini geliştirerek izmir'in en uzak noktasındada var olduğunu kanıtlayarak çalışmalarını sürdürmektedir.Aynı zamanda Çiğli Beko Servisi olarak Çiğli bölgesinde Beko marka elektrikli ev aletlerine de teknik destek sunmaktayız.Detaylı bilgi almak isterseniz web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çiğli Arçelik Servisleri Blog Resmi

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Çiğli Özel Arçelik Servisi müşteri veli nimettir sözünden yola çıkarak hizmetlerimizi sürdürmekten gurur duyarız.Müşteri temsilcimize ulaşıp istediğiniz gün ve iki saat aralığına randevu alabilirsiniz.Onarım kararı verilen elektrikli ev aletlerinizden,buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,klima, tüketicimiz onarım bedeli karşılığında hizmet fişi bırakılır.Yapılan her onarım İzmir ili sınırları içinde bir yıl yedek parça ve işçilik garantilidir.

ARÇELIK ÇIGLI SERVIS HIZMETLERI